Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 20 × 20 cm |
| Origin | Mainland China |
| Motor type | Brushless |
| Brand Name | AbouTool |
| Certification | CE |
| Scissor Type | DUAL |
| Length Of Blade | 3cm |
| Power Source | Electric Hedge Trimmers |
Instock
There are no reviews yet.