Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 14.35 kg |
|---|---|
| Dimensions | 102 × 45 × 25 cm |
| Model Number | BE1131 |
| Dimensions | 820*380*160mm |
| State of Assembly | Almost Ready |
| Remote Control | Yes |
| Material | FIBERGLASS |
| Brand Name | AIDOUDOU |
| Recommend Age | 12+y |
| Origin | Mainland China |
| Type | Boat & Ship |
| Features | REMOTE CONTROL |
Instock
There are no reviews yet.