Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 20 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Keyboards | Numeric Keypad |
| Touch Screen | No |
| Expandable storage | YES |
| Memory Type | DDR4 |
| Thermal Design Power | 29 |
| Graphics Brand | Intel |
| Graphic Type | Integrated |
| Max Turbo Frequency | 5.1 |
| Base Frequency (GHz)4 | 1.1 |
| Number of Cores | 8 |
| Wireless Interfaces | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| CPU Brand/Model | Intel Core i9 10885H |
| Weight (Battery Included) | <1.5Kg |
| Screen Refresh Rate | 120Hz |
| Video Memory Capacity | 16GB |
| Dimensions (WxHxD) | 196*120*32mm |
| Body Material | TPU+Plastic |
| RAM | 16GB |
| Panel Type | IPS |
| Display resolution | 1920×1200 |
| Operating System | Windows 11 |
| Feature | bluetooth, Backlit Keyboard, Fingerprint Recognition, Touchscreen |
| Average Battery Life(in hours) | 8 |
| Thickness | ≥20mm |
| Package | Yes |
| Hard Drive Capacity | 512GB |
| Port | Thunderbolt 4, 3.5 mm Mic Jack, 2*USB3.0, RJ-45, Micro HDMI-Compatible |
| Display Ratio | 16:10 |
| Optical Drive Type | None |
| Display Size | 7" |
| Hard Drive Type | SSD |
| Graphics Card Model | Intel Core Graphics Card |
| Type | Pocket Laptop |
| Brand Name | one GX |
| one gx Model | M1 |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE, RoHS |
Instock
There are no reviews yet.