Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 4.8 kg |
|---|---|
| Dimensions | 89 × 18 × 18 cm |
| Origin | Mainland China |
| Motor type | Brushless |
| Brand Name | ONEVAN |
| Certification | CE |
| Model Number | onevan |
| Scissor Type | DUAL |
| Length Of Blade | 510mm |
| Power Source | Electric Hedge Trimmers |
Instock
There are no reviews yet.