Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.3 kg |
|---|---|
| Dimensions | 21 × 14 × 5 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Type | First Aid Kits |
| Brand Name | ONETIGRIS |
| Origin | Mainland China |
| Item | First Aid Medical Bag |
| Notice | Do Not Include Medicine |
| Material | 500D Cordura Nylon, UTX Snap-buttons, YKK Zippers |
| Colour | Brown, Black, Camo |
| Dimensions | 20cm*13cm*7.6cm |
| Weight | 6.2oz/176g |
Instock
There are no reviews yet.