Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 10 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Handle Material | Foam |
| Stick Tip | Carbon Tungsten Steel |
| Joint Number | 5 |
| Handle | Straight Grip Handle |
| Outdoor Activity | HIKE |
| Length (cm) | 110cm, 120cm, 130cm |
| Shaft Material | Carbon Fiber |
| Brand Name | OKHEALING |
| Origin | Mainland China |
| CN | Shaanxi |
Instock
There are no reviews yet.