Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.465 kg |
|---|---|
| Dimensions | 24 × 14 × 11 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Charging Power | 33W |
| Touch Screen | Yes |
| Rear Camera Quantity | 3 |
| Wireless Charging | No |
| Biometrics Technology | Fingerprint Recognition |
| Charging Interface Type | TYPE-C |
| Front Camera Quantity | 1 |
| 3.5mm Headphone Port | YES |
| Fast Charging | Adaptive Fast Charge |
| Screen Type | Full Screen |
| Rear Camera Pixel | ≈64MP |
| Front Camera Pixel | 16MP |
| Battery Capacity(mAh) | 4500 |
| Battery Type | Not Detachable |
| Display Resolution | 2400×1080 |
| SIM Card Quantity | 1 SIM Card |
| Language | English |
| Display Size | 6.43 |
| Operation System | Android |
| Item Condition | Used |
| Design | BAR |
| Brand Name | OnePlus |
| Oneplus Model | Nord N20 |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.