Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.3 kg |
|---|---|
| Dimensions | 28 × 19 × 16 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Capacity | <500g |
| Voltage (V) | 220V |
| Power (W) | 601-800W |
| Brand Name | Esyhey |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.