Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.6 kg |
|---|---|
| Dimensions | 33 × 21 × 6 cm |
| Features | Educational |
| Warning | No use for 3-, No use for 3- |
| Gender | Unisex, Unisex, baby boys, baby girls |
| Model Number | FS0407 |
| Material | Wood, High Quality Solid wood |
| Brand Name | MYY |
| CN | Zhejiang |
| Origin | Mainland China |
| Recommend Age | 3-6Y |
| Montessori Mathematics | Montessori Cut-Out Labeled Fraction Circles |
| Size | 31*19.5*3.5cm |
| Weight | 0.73KG |
| Age | 3+ |
Instock
There are no reviews yet.