Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 15 × 2 cm |
| Shape | SQUARE |
| Model Number | Silver Translucent Aluminizing Ziplock Bag |
| Feature | Stocked, Eco-Friendly, Folding |
| Form | Three-dimensional Type |
| Thickness | 200micron, 200micron (1micron=0.01mm) |
| Applicable Space | Kitchen |
| Use | Food |
| Material | Aluminum Foil+PET+CPP |
| Pattern | Three-dimensional Type |
| Product | Aluminum Foil Bag |
| Brand Name | leotrusting |
| Origin | Mainland China |
| Type | Storage Bags |
| Features | Oxygen Resistance, Grease Proof, Moisture Proof, High Barrier |
| Bag Style | Silver Translucent Aluminizing Ziplock Bag |
| Heat sealing/close again | Accepted, with a heat sealing machine |
| Custom logo | Accept 1 color + 300pcs |
Instock
There are no reviews yet.