Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 29 × 24 × 16 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Brand Name | HAOYUNMA |
| Origin | Mainland China |
| private mold | Yes |
| power source | Electric |
| pump pressure (bars) | 16-20 |
| app-controlled | NO |
| style | Pump pressure type |
| Rated voltage | 111V~240V (inclusive) |
| body material | Stainless steel+plastic |
| Operation mode | semi-automatic |
| function | Heating, easy to clean |
| Rated power | 750W |
| Weight | 1.05kg |
| Packing size | 49.8*37*39.4cm |
| Color | Black |
| brand | powermac |
Instock
There are no reviews yet.