Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.65 kg |
|---|---|
| Dimensions | 42 × 30 × 5 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Style | Preppy Style |
| Gender | unisex |
| Item Width | 5.9inch |
| Item Weight | 0.65kg |
| Item Length | 11.41inch |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Item Height | 16.14inch |
| Closure Type | zipper |
| Main Material | PU |
| Type | backpack |
| Pattern Type | Patchwork |
| Model Number | BF34 |
| Material Composition | oxford+polyester |
| Brand Name | HOUSBAY |
| Origin | Mainland China |
| CN | Zhejiang |
| Age Range | 4-6Y |
| item type | kids backpack for school |
| feature | rainbow, dinosaur |
| color | navy blue, light grey, light blue, black, green |
Instock
There are no reviews yet.