Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 23 × 7 × 21 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Features | Folding, Mini, Multifunctional |
| Type | Hacksaw |
| Material | STAINLESS STEEL |
| DIY Supplies | Woodworking |
| Brand Name | Peaches |
| Origin | Mainland China |
| Rated voltage: | 220V |
| Cutting range: | 55mm |
| Speed range: | 0-3000 r/min |
Instock
There are no reviews yet.