Instock
| Weight | 0.2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 5 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Display Type | Roman Numeral |
| Case Shape | Round |
| Dial Window Material Type | Coated Glass |
| Boxes & Cases Material | Paper |
| Dial Diameter | 32mm |
| Case Thickness | 10mm |
| Band Length | 19cm |
| Band Width | 14mm |
| Band Material Type | STAINLESS STEEL |
| Model Number | 9943 |
| Feature | Shock Resistant, Water Resistant |
| Style | Luxury |
| Water Resistance Depth | 3Bar |
| Clasp Type | Push Button Hidden Clasp |
| Case Material | STAINLESS STEEL |
| Movement | Quartz |
| Brand Name | OLEVS |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE |
| watch for women | Women's wristwatch |
| Woman watch | reloj mujer |
| women watch | relogio feminino |
| Women's watches | dresses for women 2023 |
| fashion quartz wristwatches | ladies watch |
| women's watch | montre femmes |
| Elegant woman watch | reloj mujer elegante |
| luxury brand woman watch | montre femme luxe de marque |
| montre femme | reloj de mujer |
| Waterproof women's watch | relogio feminino a prova de agua |
| turkey customs products | woman watch |
| Original OLEVS | Clocks/ Watches |
| quartz wrist watches | fashion quartz bracelet Watch |
| accessories for women | ladies watch free shipping |
| women's watch on hand | reloj para mujer |
| quartz watch | watch women |
| Dropshopping | Free Shipping |
| Weight | 64g |
Instock
There are no reviews yet.