Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.38 kg |
|---|---|
| Dimensions | 2 × 2 × 2 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Display Type | Numberless |
| Case Shape | Round |
| Movement origin | Mainland china |
| Dial Window Material Type | Coated Glass |
| Boxes & Cases Material | Paper |
| Dial Diameter | 29mm |
| Case Thickness | 12mm |
| Band Length | 18cm |
| Band Width | 14mm |
| Band Material Type | STAINLESS STEEL |
| Model Number | 7003f |
| Feature | Shock Resistant, Complete Calendar, DIVER |
| Style | Fashion & Casual |
| Water Resistance Depth | 3Bar |
| Clasp Type | Bracelet Clasp |
| Case Material | STAINLESS STEEL |
| Movement | Automatic Self-Wind |
| Brand Name | OLEVS |
| Origin | Mainland China |
| Weight | 72G |
| Watch | Watch for women, Women's watch, Automatic Mechanical, Reloj mujer |
Instock
There are no reviews yet.