Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.07 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 2 cm |
| Case Shape | Round, Round |
| Dial Window Material Type | Glass, glass |
| Boxes & Cases Material | No package, No package |
| Dial Diameter | 32mm, 32mm |
| Case Thickness | 9mm, 9mm |
| Band Length | 21cm, 21cm |
| Band Width | 12mm, 12mm |
| Band Material Type | STAINLESS STEEL, Stainless Steel |
| Model Number | SKMEI Women touch watch 1669, SKMEI Women touch watch 1669 |
| Feature | Back Light, Shock Resistant, LED display, Luminous, Auto Date, Water Resistant |
| Style | Fashion & Casual |
| Water Resistance Depth | 3Bar |
| Clasp Type | Bracelet Clasp |
| Case Material | Alloy |
| Movement | Digital |
| Brand Name | Skmei |
| Origin | Mainland China |
| Certification | None |
Instock
There are no reviews yet.