Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.11 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 10 × 6 cm |
| Case Shape | Square |
| Dial Window Material Type | Coated Glass |
| Dial Diameter | 22.00mm |
| Case Thickness | 8.00mm |
| Band Length | 7.41inch |
| Band Width | 9.50mm |
| Band Material Type | STAINLESS STEEL |
| Model Number | 9987 |
| Style | Fashion & Casual |
| Water Resistance Depth | 3Bar |
| Clasp Type | Hidden Clasp |
| Case Material | Alloy |
| Movement | Quartz |
| Brand Name | OLEVS |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.