Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.085 kg |
|---|---|
| Dimensions | 21 × 16 × 3 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Display Type | Numberless |
| Case Shape | Round |
| Dial Window Material Type | Coated Glass |
| Boxes & Cases Material | Paper |
| Dial Diameter | 14mm |
| Case Thickness | 8.5mm |
| Band Length | 18.5cm |
| Band Width | 14.5mm |
| Band Material Type | leather |
| Model Number | 9983 |
| Feature | Shock Resistant, Luminous, Water Resistant, luminous hands |
| Style | Luxury |
| Water Resistance Depth | 3Bar |
| Clasp Type | Buckle |
| Case Material | STAINLESS STEEL |
| Movement | Quartz |
| Brand Name | OLEVS |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE |
| Weight | 32g |
Instock
There are no reviews yet.