Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.05 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 2 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Display Type | Digital |
| Case Thickness | 14.2mm |
| Band Width | 27mm |
| Band Material Type | PU |
| Case Shape | Square |
| Dial Window Material Type | RESIN |
| Boxes & Cases Material | No package |
| Model Number | SKMEI digital sport watches for men 2126 |
| Dial Diameter | 50mm |
| Feature | Back Light, Shock Resistant, Chronograph, Complete Calendar, Alarm, Week Display |
| Water Resistance Depth | 5Bar |
| Clasp Type | Buckle |
| Band Length | 26cminch |
| Case Material | Plastic |
| Movement | Digital |
| Style | SPORT |
| Brand Name | Skmei |
| Origin | Mainland China |
| Certification | None |
| Item Type | Digital Wristwatches |
| Feature 2 | 12/24 hour clock.Alarm |
| Feature 3 | back light, 5Bar waterproof |
| montre homme | relojes |
| relogio digital | relojes para hombre |
| Original | Yes |
Instock
There are no reviews yet.