Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 22 × 16 × 14 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Display Type | Numberless |
| Case Shape | Round |
| Dial Window Material Type | Hardlex |
| Boxes & Cases Material | Paper |
| Dial Diameter | 33mm |
| Case Thickness | 6.5mm |
| Band Length | 23cm |
| Band Width | 16mm |
| Band Material Type | STAINLESS STEEL |
| Model Number | 5869 |
| Feature | Complete Calendar, Water Resistant |
| Style | Fashion & Casual |
| Water Resistance Depth | 3Bar |
| Clasp Type | Hook Buckle |
| Case Material | STAINLESS STEEL |
| Movement | Quartz |
| Brand Name | OLEVS |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE |
Instock
There are no reviews yet.