Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 9 × 9 × 9 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Display Type | Roman Numeral |
| Case Shape | Round |
| Dial Window Material Type | Hardlex |
| Boxes & Cases Material | Paper |
| Dial Diameter | 40mm |
| Case Thickness | 12mm |
| Band Length | 24.5cm |
| Band Width | 20mm |
| Band Material Type | leather |
| Model Number | Women's Watch |
| Feature | Shock Resistant, Luminous, Auto Date, Complete Calendar, Water Resistant, swim, luminous hands |
| Style | Fashion & Casual |
| Water Resistance Depth | 3Bar |
| Clasp Type | Buckle |
| Case Material | STAINLESS STEEL |
| Movement | Quartz |
| Brand Name | LIGE |
| Origin | Mainland China |
| Certification | None |
| LIGE Watch Women | Watches Gift For Women |
| Clock Women | Zegarek Damski |
| Watch Women | Bayan Saat |
| Hodinky | Moda Mujer, orologio donna |
| Gift | Horloges Vrouwen |
| Women Watch | Reloj Mujer, Watch Women |
| Womens Watches Top | Women Wristwatches |
| Relogio Feminino | Zegarek Damski |
| Bayan Kol saati: | Relojes Para Mujer |
Instock
There are no reviews yet.