Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.25 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Display Type | Numberless |
| Case Shape | Round |
| Dial Window Material Type | Coated Glass |
| Boxes & Cases Material | Paper |
| Dial Diameter | 37mm |
| Case Thickness | 10mm |
| Band Length | 21cm |
| Band Width | 16mm |
| Band Material Type | STAINLESS STEEL |
| Model Number | OLEVS 5189 Women Watch |
| Feature | Luminous, Water Resistant |
| Style | Luxury |
| Water Resistance Depth | 3Bar |
| Clasp Type | Push Button Hidden Clasp |
| Case Material | STAINLESS STEEL |
| Movement | Quartz |
| Brand Name | OLEVS |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE |
| Type 1 | Heart Shape Simple Dial Hand Clock |
| Type 2 | Luxury Quartz Watch For Women |
| Type 3 | Waterproof Luminous Stainless Steel Women's Watches |
Instock
There are no reviews yet.