Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.3 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 10 cm |
| Case Shape | Round |
| Case Thickness | 12.5mm |
| Band Width | 20mm |
| Band Material Type | leather |
| Boxes & Cases Material | Paper |
| Model Number | 6698 |
| Dial Window Material Type | Hardlex |
| Feature | Luminous, Complete Calendar, Moon Phase, Perpetual Calendar, Water Resistant, Week Display |
| Dial Diameter | 42mm |
| Water Resistance Depth | 3Bar |
| Clasp Type | Push Button Hidden Clasp |
| Band Length | 22cm |
| Case Material | STAINLESS STEEL |
| Style | Luxury |
| Movement | Automatic Self-Wind |
| Brand Name | OLEVS |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | Mechanical Wristwatches |
Instock
There are no reviews yet.