Instock
| Weight | 0.02 kg |
|---|---|
| Dimensions | 8 × 8 × 8 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Material | Plastic, Silica GEL |
| Category | Earphones & Headphones |
| Earcups Type | Semi-open |
| Charging Method | cable |
| Headphone Pads Material | Silicone |
| Magnet Type | other |
| Impedance Range | up to 32 Ω |
| Bluetooth Version | other |
| Package List | User Manual |
| Features | waterproof, With microphone |
| Codecs | AAC, sbc |
| With Microphone | Yes |
| Is wireless | No |
| Waterproof | Yes |
| Frequency Response Range | 20 – 20000Hz |
| Sensitivity | 120dB |
| Plug Type | Line Type |
| Function | Common Headphone, For Mobile Phone, Sport |
| Active Noise-Cancellation | No |
| Volume Control | Yes |
| Control Button | Yes |
| Vocalism Principle | Dynamic |
| Wireless Type | None |
| Connectors | 3.5mm |
| Communication | Wired |
| Style | In-ear |
| Certification | CE, FCC, RoHS |
| Origin | Mainland China |
| Brand Name | olaf |
| Support Memory Card | No |
| Resistance | 32Ω |
| Feature 1: | headphones |
| Feature 2: | earphones |
| Feature 3: | earbuds |
| Feature 4: | headset |
| Feature 5: | earphones wired |
| Feature 6: | headphones wired |
| Feature 7: | wired headphones |
| Feature 8: | earphone |
| Feature 9: | wired earphone |
| Feature 10: | earbuds wired |
| Feature 11: | earphones wired |
| Feature 12: | wired headphone |
| Feature 13: | earpods wired |
| Feature 14: | wired headphones |
| Feature 15: | wired earphones |
| Feature 16: | headphone wired |
| Feature 17: | wired In-ear Earphone |
| Feature 18: | Music In-Ear Headphones |
| Feature 19: | Wired Headphones Microphone |
| Feature 20: | In-Ear Music Sports Stereo Earphones |
| Feature 21: | in-ear headphones |
| Feature 22: | earphone / earphones |
| Feature 23: | earphones wired / headphones wired |
| Feature 24: | headset / earphone / earbuds / headphones |
| Feature 25: | 3.5mm headphones handfree |
| Feature 26: | 3.5mm in-ear Headphone |
| Feature 27: | in Ear headphones |
| Feature 28: | Wired headphone |
| Feature 29: | Headphone Headset For Android Phone |
| Feature 30: | Headphones with Microphone |
Instock
There are no reviews yet.