Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.567 kg |
|---|---|
| Dimensions | 23 × 17 × 6 cm |
| Weight | <3 kg |
| Number of nozzles | 4-5 nozzles |
| Number of operating modes | 1-2 |
| Battery Type | Li-ion |
| Liquid tank volume | <3l |
| Turbo Brush | no |
| Dust Box Capacity (L) | <0.5 L |
| Filter Type | HEPA |
| Size(mm) | 240*210*80 |
| Battery Life | <30 min |
| LCD | No |
| Cleaning Route | Random Type |
| Bag Or Bagless | Bagless |
| Cord Length (m) | WireLess |
| Timing Reservation | No |
| Remote Control | No |
| Special Suction Nozzle | Flat Suction Nozzle |
| Dust Storage Type | Dust Cup |
| Installation | Hand Held |
| Certification | ce, ROHS, CE |
| Voltage (V) | 5V |
| Power (W) | 120W |
| Function | Wash Suction |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.