Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 12 × 5 × 7 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Spring Force | no |
| Lock | no |
| Sharp Blade | YES |
| Full Length | 18cm |
| Handle Length | 11cm |
| Blade Angle | >60° |
| Model Number | OK Winter Spudding 535 C81 C223 C229 C186 C41 C28 C152 940 F95 KNIFE |
| Origin | Mainland China |
| Blade Length | 6.6cm |
| Brand Name | ok |
| Blade Material | STAINLESS STEEL |
| DIY Supplies | Woodworking |
Instock
There are no reviews yet.