Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 16 kg |
|---|---|
| Dimensions | 60 × 60 × 120 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Capacity | 101-120L |
| Voltage (V) | 220V |
| Power (W) | 500w |
| Disinfecting Type | Far Infrared, OZONE, Ultrasonic, Ultraviolet Light |
| Brand Name | DUTRIEUX |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.