Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.25 kg |
|---|---|
| Dimensions | 61 × 79 × 15 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Certification | pse, RoHS, CE, UL, FCC |
| Max Output | 40W |
| Shell Material | Plastic |
| Features | wireless charge |
| Support Quick Charge Technology | Two-way Quick Charge |
| Input Interface | USB Type C |
| Output Interface | USB-Type C, Wireless Charger |
| Battery Type | Li-polymer Battery, Li-polymer Battery |
| Brand Name | OISLE |
| Origin | Mainland China |
| Type | Magnetic power bank |
| Wireless charging | Support iPhone 12 and 16 series models |
| type-c/usb-C interface | smart recognition of input/output mode |
| out put | 40W max |
Instock
There are no reviews yet.