Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 295 kg |
|---|---|
| Dimensions | 117 × 48 × 102 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Power | 1001-1600W, 5200W |
| Capacity | >4L, 30-40kg/h |
| Model Number | S06 |
| Brand Name | HAOYUNMA |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE |
| Products | Oil press machine |
| Voltage | 110/220V |
| Product size | 1247*382*1171mm |
| Packing size | 1161*471*1014mm |
| Weight | 295KG |
Instock
There are no reviews yet.