Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 130 kg |
|---|---|
| Dimensions | 100 × 82 × 110 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Power | 1001-1600W, 3750W |
| Capacity | >6L, 15-20Kg per hours |
| Model Number | DH-50 |
| Brand Name | HAOYUNMA |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE |
| Name | Oil Presser |
| Weight | 120Kg |
| Packing Size | 100*82*110CM |
| Material | Stainless Steel |
| Voltage | 220 110V |
Instock
There are no reviews yet.