Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 126 kg |
|---|---|
| Dimensions | 68 × 64 × 119 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Power | 1001-1600W, 3830W |
| Capacity | >4L |
| Model Number | P60 |
| Brand Name | HAOYUNMA |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE |
| Voltage | 220-240/110V |
| Frequency | 50-60Hz |
| Output rate | 95% |
| Size | 60*60*116cm |
| Net weight | 108Kg |
Instock
There are no reviews yet.