Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 26 kg |
|---|---|
| Dimensions | 62 × 45 × 28 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Power | 1001-1600W, 2400W |
| Capacity | >6L |
| Model Number | B04 |
| Brand Name | HAOYUNMA |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE |
| Voltage | 220-240/110V |
| Frequency | 50-60Hz |
| Net weight | 26 |
| Size | 62*45*28cm |
| Output rate | 95% |
Instock
There are no reviews yet.