Instock
| Weight | 0.159 kg |
|---|---|
| Dimensions | 11 × 5 × 4 cm |
| Number of Pieces | One Unit, One Unit |
| Certificate Number | /, Liquid Foundation |
| Country/Region of Manufacture | CHINA |
| Ingredient | plant making |
| Quantity | 1pcs |
| Model Number | liquid foundation |
| Size | Full Size |
| NET WT | 30ml |
| Benefit | Moisturizer, Oil-control, Hydrating, anti-wrinkle, Whitening, Freckle Removing, Acne/Spot Removing, Pores, Concealer, Nutritious |
| Sunblock | No |
| Formulation | Cream |
| Origin | Mainland China |
| Type | FOUNDATION, FOUNDATION |
| Manufacturer | / |
| Distributor/Importer | / |
| Date of Manufacture | / |
| Makeup | Maquillaje/Maquiagem/Maquillage |
| Applicable | skin, mixed skin |
| Shelf life | 3 years |
| Feature 1 | durable, portable |
| Feature 2 | practical, natural |
| Feature 3 | Brighten the skin |
| Feature 4 | long lasting |
| Feature 5 | Oil Control |
| Feature 6 | face beauty makeup tools |
| Feature 7 | beauty cosmetics |
| Feature 8 | moisturizer |
| Feature 9 | beauty makeup tools |
| Support 1 | Retail |
| Support 2 | Wholesale |
| Support 3 | Dropshipping |
| Support 4 | Free Shipping |
| Support 5 | Within 24 Hours Fast Shipping |
Instock
There are no reviews yet.