Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.045 kg |
|---|---|
| Dimensions | 14 × 3 × 3 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Number of Pieces | One Unit |
| Certificate Number | LSCLM |
| GZZZ | YGZWBZ |
| Certification | GZZZ |
| Country/Region of Manufacture | CHINA |
| Ingredient | Liquid foundation |
| Quantity | 1 pc |
| Model Number | Q2307 |
| Size | Full Size |
| NET WT | 15g |
| Benefit | Moisturizer, Hydrating, Waterproof / Water-Resistant, BRIGHTEN, Concealer, Natural, Nutritious, other |
| Sunblock | Yes |
| Formulation | Cream |
| Brand Name | QiBest |
| Origin | Mainland China |
| Type | FOUNDATION |
| Manufacturer | Natural Concealer |
| Distributor/Importer | Base Makeup |
| Date of Manufacture | New |
| Shelf Life | 3 years |
Instock
There are no reviews yet.