Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.07 kg |
|---|---|
| Dimensions | 23 × 11 × 6 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Display Type | Numberless |
| Case Shape | Square |
| Dial Window Material Type | Hardlex |
| Movement origin | Mainland china |
| Boxes & Cases Material | No package |
| Dial Diameter | 30mm |
| Case Thickness | 10mm |
| Band Length | 16.3cm |
| Band Width | 18mm |
| Band Material Type | STAINLESS STEEL |
| Model Number | X69256 |
| Feature | Water Resistant |
| Style | SPORT |
| Water Resistance Depth | No Waterproof |
| Clasp Type | Bracelet Clasp |
| Case Material | STAINLESS STEEL |
| Movement | Quartz |
| Brand Name | YIKAZE |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.