Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 5 × 5 cm |
| Model Number | Q1-DB |
| Brand Name | ohhunt |
| Origin | Mainland China |
| Type | Red Dot Mounts |
| Fit | 407K/507K |
| Finishes | Matte |
| Material | 7075-T6 Aluminum |
| Color | Black |
| Country of origin | China |
Instock
There are no reviews yet.