Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 25 × 25 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Use | Household |
| Memory Capacity | 16GB |
| Hard Drive Capacity | 1TB |
| Model Number | XCY-X26TX |
| Processor Brand | Intel |
| Processor Model | Celeron N5095 |
| Type | Mini Desktop, MINI PC |
| Graphics Card Type | Integrated Card |
| Brand Name | XCY |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE, FCC, RoHS |
| Memory Type | 1x SODIMM DDR4 |
| Hard Drive Type | M.2 NGFF SSD 2280 |
| USB Ports | 2x USB3.0, 4x USB2.0 |
| Video Output | 1x HDMI, 1x VGA |
| Audio Output | 2x SPK, 2x MIC, 3.5mm Jack |
| Ethernet | intel i219V, support PXE/WOL |
| Working Volatge | DC12V-7A |
| OS Support | Windows 11, Windows 10, Linux/Ubuntu |
| PC Dimension | 197x194x45mm |
| Expansion | 1x SATA |
| WiFi | WiFi6 |
| Case Materials | Aluminum Alloy |
Instock
There are no reviews yet.