Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 290 kg |
|---|---|
| Dimensions | 68 × 68 × 68 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Power Source | AC |
| Grade | Grade 1 |
| Indoor Machine Noise | <23dB |
| Air conditioning power | 1HP |
| Voltage (V) | 24V |
| Power (W) | 70w |
| Use | ROOM |
| Cooling/Heating | Cooling/Heating |
| Brand Name | HAOYUNMA |
| Origin | Mainland China |
| Type | Rooftop Packaged Unit, Inverter |
| Operating Voltage | 208~230V, 1Ph, 60Hz |
| Mounting | rooftop mounted |
| Warranty | Unavailable |
| Dimension(L*W*H) | 1475*840*1130 mm |
| Key Selling Points | Customized |
| Airflow | 2800 – 16600 CFM |
| Machinery Test Report | Provided |
| Video outgoing-inspection | Provided |
| Warranty of core components | Not Available |
| Core Components | Other |
| Weight (KG) | 230 KG |
| Product name | ROOFTOP AIR CONDITIONER UNIT |
| Cooling capacity | 24~54 KW |
| Sound pressure level | 61dB(A) – 66dB(A) |
| Power supply | 208~230V, 1Ph, 60Hz |
| Compressor type | Twin-Rotary |
| Feature | High Efficiency Compressor |
| Feature2 | High Efficiency DC Motor |
| Feature3 | Widely Operation Range |
| Control mode | 24V Thermostat |
| Condition | New |
Instock
There are no reviews yet.