Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 13 × 2 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Number of Pieces | One Unit |
| Certificate Number | 20210058 |
| GZZZ | YGZWBZ |
| Certification | GZZZ |
| Country/Region of Manufacture | CHINA |
| Ingredient | fluid |
| Quantity | 1 pcs |
| Model Number | 6970 |
| Size | Full Size |
| NET WT | 4g |
| Benefit | Moisturizer, Waterproof / Water-Resistant, Concealer |
| Formulation | Liquid |
| Skin Type | normal |
| Brand Name | O'CHEAL |
| Origin | Mainland China |
| Date of Manufacture | 20240505 |
| Use | Face |
| Type | Concealer |
| Items | Ocheal Makeup Base Foundation Cream |
| Package | 1 Pcs/Lot |
| Color | IVORY natural LIGHT SKIN TONE |
| Feature | Long Lasting Moisturizing |
| Port | Guangzhou |
Instock
There are no reviews yet.