Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.054 kg |
|---|---|
| Dimensions | 12 × 11 × 3 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Number of Pieces | One Unit |
| GZZZ | YGZWBZ |
| Certification | GZZZ |
| Country/Region of Manufacture | CHINA |
| Ingredient | cream |
| Quantity | 1 pcs |
| Model Number | 6977 |
| Size | Full Size |
| NET WT | 30g |
| Benefit | Waterproof / Water-Resistant, Concealer |
| Formulation | Stick |
| Skin Type | normal |
| Brand Name | O'CHEAL |
| Origin | Mainland China |
| Date of Manufacture | 20240514 |
| Use | Face |
| Type | Concealer |
Instock
There are no reviews yet.