Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.025 kg |
|---|---|
| Dimensions | 3 × 3 × 3 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Number of Pieces | One Unit |
| Certificate Number | 2024003302 |
| GZZZ | YGZWBZ |
| Certification | GZZZ, GZBJZ |
| Country/Region of Manufacture | CHINA |
| Ingredient | Liquid Concealer |
| Quantity | 1pcs |
| Model Number | MZ3940 |
| Size | Full Size |
| NET WT | 8g |
| Benefit | Moisturizer, Oil-control, Waterproof / Water-Resistant, BRIGHTEN, Concealer, Natural |
| Formulation | Liquid |
| Skin Type | All Skin Types |
| Brand Name | ZYXUAQIR |
| Origin | Mainland China |
| Manufacturer | Dark Concealer |
| Shelf Life | 3 years |
| Date of Manufacture | Latest Date |
| Use | Face |
| Type | Concealer |
Instock
There are no reviews yet.