Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.129 kg |
|---|---|
| Dimensions | 11 × 9 × 6 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| SPEC | <100g |
| Number of Pieces | One Unit |
| Fragrance | Fresh and light fragrance |
| Country/Region of Manufacture | CHINA |
| Ingredient | Vitamin ascorbate |
| Feature | MOISTURIZING, Nourishing, Anti-chapping |
| NET WT | 80g |
| Gender | Unisex |
| Brand Name | OceAura |
| Origin | Mainland China |
| Shelf Life | 3 years |
| Date of Manufacture | Recently manufactured |
| Use | BODY |
| Item Type | Cream |
Instock
There are no reviews yet.