Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Installation Method | self-contained |
| Luminous Flux | 249-2000 |
| Usage | HOLIDAY |
| Warranty | 3 |
| Is Dimmable | No |
| Finish | Polished Chrome |
| Switch Type | Knob switch |
| Base Type | Wedge |
| Style | Modern Style |
| Light Source | LED bulbs |
| Wattage | 7W 10W 12W |
| Certification | CCC, ce, ROHS, RoHS, CE, CCC |
| Voltage | 110V, 220V |
| Power Source | AC |
| Is Bulbs Included | Yes |
| Brand Name | HIGHY |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | Track Lighting |
Instock
There are no reviews yet.