Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 5 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Size | 10.5CM*5.5CM*1.0CM |
| Material | Horn |
| Model Number | SEXNY105 |
| Brand Name | HORATII |
| Number of Pieces | One Unit |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | comb, Beard Comb |
| Color | Natural Color for comb |
| Raw-Material | Sheep Horn |
| Net Weight | 80g |
| Feature 1 | Anti-Static Comb |
| Feature 2 | Moustache Brush |
| Feature 3 | Horn Comb |
| Feature 4 | Fine Tooth Comb |
| Feature 6 | Width Comb |
| Feature 5 | Comb Brush |
Instock
There are no reviews yet.