Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.061 kg |
|---|---|
| Dimensions | 5 × 5 × 5 cm |
| Size | 19×5.5cm |
| Material | Wood |
| Model Number | B106748 |
| Item Type | comb |
| Number of Pieces | One Unit |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.