Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.012 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 10 × 5 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Certificate | No |
| Certificate Type | GTC |
| Item Weight | About 3, 6, 10g |
| Model Number | Pyrite |
| Item Height | 2mm/3mm/4mm/1x2mm/2x3mm |
| Metals Type | None |
| Main Stone | Jasper |
| Item Shape | Faceted Round |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | beads |
| Fine or Fashion | Fine |
| Price for / Strand Length | 1 strands / 39cm |
| Faceted Round Beads / Strand | About 155/ 130 / 90Beads |
| Faceted Rondelle Beads / Strand | About 65 / 160 Beads |
| Hole Size | 0.4mm, 0.5mm, 06mm+-0.1mm |
Instock
There are no reviews yet.