Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.025 kg |
|---|---|
| Dimensions | 1 × 1 × 1 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Ingredient | Loofah |
| Quantity | 1pc |
| Model Number | Bath Sponge |
| NET WT | 18g |
| Item Type | Bath |
| Number of Pieces | One Unit |
| Origin | Mainland China |
| Feature 1 | Bath Sponge |
| Feature 2 | Shower Ball Puff |
| Feature 3 | Bathroom Accessories |
| Feature 4 | body Exfoliating |
| Feature 5 | Washcloth |
| Feature 6 | body scrubber |
| Feature 7 | Luffa |
| Feature 8 | Facial scrub |
Instock
There are no reviews yet.