Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.112 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 8 × 6 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Ingredient | sea salt |
| NET WT | 100g |
| Item Type | Bath |
| Origin | Mainland China |
| Number of Pieces | One Unit |
Instock
There are no reviews yet.