Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.05 kg |
|---|---|
| Dimensions | 13 × 13 × 1 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Certificate | No |
| Certificate Type | Third Party Appraisal |
| Item Weight | About 36g/strand |
| Model Number | J2-23 |
| Item Height | 6*10mm |
| Metals Type | None |
| Main Stone | MALACHITE |
| Item Shape | Teardrop |
| Brand Name | JSES |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | beads |
| Fine or Fashion | Fine |
| Materail | Zambia Malachite |
| Shape | Teardrop |
| Lenght | About 38-40cm/strand |
| Color | Vibrant green with natural patterns |
| Hole about | 1mm |
| Place of Origin | Zambia |
| Usage | Ideal for creating necklaces, earrings, or other jewelry pieces. Also suitable for collectors and enthusiasts of natural gemstones. |
| Drop Shipping | Acceptable |
Instock
There are no reviews yet.