Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 5 cm |
| is_customized | Yes |
| Gender | Unisex |
| Pattern Type | Floral |
| Material | 100% Bamboo Fiber |
| Origin | Mainland China |
| CN | Guangdong |
| Age Range | 0-6m, 7-12m, 13-24m, 25-36m |
| Age Group | BABIES |
| Season | FOUR SEASONS |
Instock
There are no reviews yet.